GASTFOTO'S VAN MICHIEL SAEYENS III
Door Niels in Ingekomen Foto's, donderdag 3 december 2009 18:00
Nog meer mais in deze derde fotoserie van Michiel Saeyens uit Belgiƫ. We zien deze keer zowel het hakselen van de snijmais als ook enkele foto's van het korrelmais dorsen met Claas materiaal.

New Holland T7040 met Joskin dumper.

Claas Lexion 530 van loonbedrijf Van Ryckeghem uit Lochristi






Claas Jaguar 870 en NH T7040 met Dewa silagewagen van loonbedrijf Breda uit Lierde.




NH/Ford 8870 met Dewa silagewagen.










REACTIES
Wat is dat voor trekker die de mais aanrijd Ford... 8210 ofzo?
kweenie
ik ben nie dichtbij gaan kijken en een foto van dichtbij heb ik niet maar ik denke een 6210
ik ben nie dichtbij gaan kijken en een foto van dichtbij heb ik niet maar ik denke een 6210

Ford 6210 bestaat voor zover ik weet niet....
Heeft wel veel weg van een 8210
Heeft wel veel weg van een 8210
De cabine is een oude 'bubble cab' zoals op de eerste generatie modellen en de motorkap van een latere serie. Een beetje een apart geval dus.
kwee ook nie of een 6210 bestaat
ma ik wee echt nie ze wa ford het is

ma ik wee echt nie ze wa ford het is

Bekende machines en trekkers van de Firma Beel en NH dealer Christiaens-Volcke

oh zot man

eerste foto's van die NH met joskin en claas combine zijn niet van loonbedrijf Beel, maar van loonbedrijf Van Ryckeghem uit Lochristi. Firma Beel is de Claas dealer, waar de combine bij gekocht is.
oepXD
sry ik kijk alleen naar de schone combine's nie naar de tekst op de combine naar dat kijk ik op de foto's.
en dat is alleen wat ik kon lezen
sry ik kijk alleen naar de schone combine's nie naar de tekst op de combine naar dat kijk ik op de foto's.
en dat is alleen wat ik kon lezen
De New-Holland is niet van Wilfried Van Ryckegem, de dorser en de Mf 7495 dyna vt wel. Ook reed er nog een JD 6920 mee met leboulch kipper en een deutz fahr agrotron 260 aangezien de mais ver gevoerd moest worden (+-45km) het was mais voor te malen.
Bedankt voor de informatie Bluepower en Pieter Jan!
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.