FOTO'S VAN BEN VAN OOSTERHOUT - 16 & 18-9
Door Niels in Agrifoto Foto's, zondag 11 oktober 2009 18:00
Ook deze keer weer mais hakselaars in the picture tijdens de fotoserie van Ben van Oosterhout. We zien de hakselploegen van loonbedrijf Van Drunen en Timmermans aan het werk met JD en NH materiaal.

Fendt Favorit 920 Vario met Jan Veenhuis Mammoet silagekipwagen van loonbedrijf van Drunen uit Elshout.

GINAF G3333-S 6x6 HPVS 400 ATI EVS agritruck met Veenhuis kipwagen van Van Drunen.


Er werd gehakseld met een John Deere 7500 ProDrive die dit jaar is geupdate met een nieuwe Kemper Champion 460 bek. Ernaast rijdt een Fendt Favorit 822 met Jan Veenhuis Mammoet silagekipwagen.



















Fendt Favorit 515C met Strautmann VS IDE meststrooier van Van Drunen.

Fendt Favorit 816 met Strautmann VS IDE meststrooier.


Er werd geladen met een Cat M313C mobiele kraan.






Fendt Favorit 916 Vario met Joskin Silospace 20-42 silagewagen en Fendt Favorit 714 Vario met Joskin Silospace 20-42 silagewagen van loonbedrijf Timmermans uit Rosmalen.



New Holland FR 9060 met Kemper Champion 360 bek.

Mercedes-Benz 2628 agritruck.






















Fendt Favorit 816 met drie assige Jan Veenhuis haakarm carrier met silagebak van loonbedrijf Van Drunen.


Deutz-Fahr Agrotron met Veenhuis Super Silagewagen.

Fendt Favorit 916 met Veenhuis Super Silagewagen.

JD 7500 met Kemper Champion 360 bek.




REACTIES
mooie jd hakselaars en ginaf mais truck

die 818 voor die veenhuiskipper is een 822

Ik heb het aangepast.
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.