Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Herman Deuling - 21 en 22-11
Donderdag 15 januari 2015 Delen
We zitten wederom in de bietenoogst met deze volgende fotoreportage van Herman Deuling, die hij eind november nam. We beginnen met een Agrifac Big Six rooier van loonbedrijf Kuper en zien een prachtig twee fase systeem in actie met een oudere Fendt.
Agrifac Big Six bietenrooier van loonbedrijf Kuper uit Klazienaveen.
De rooier is uitgerust met een Rotolift Plus rooiunit.
Samen met een Fendt 824 Vario met Beco Super 2200 kipper van Kweek- en selectiebedrijf Mencke uit Barger Compascuum.
Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
Op 22 november fotografeerde Herman nog een prachtige twee fase combinatie aan het werk.
Bestaande uit een Fendt Favorit 612 SL Turbomatik met Gilles TR 14 ontbladeraar en WKM rooier van landbouwbedrijf Schnieders uit Ter Apel.
De bieten worden opgeladen door een John Deere 6620 met Gilles R 136 T bietenlader en JD 7720 met Peecon 13 tons kipper.
Een nieuwe JD 6170R met Peecon 13 tons kipper.
Advertentie

Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.