FOTO'S VAN NIELS VAN DER BOOM - 15-8 III
Door Niels in Agrifoto Foto's, dinsdag 30 september 2014 19:00
Aan PK's hebben ze in het Oldambt genoeg te bieden. Dat laat deze laatste reportage van 15 augustus wel zien. Tel je het bij elkaar op dan hebben de trekkers in deze serie gezamenlijk 1.710 pk onder de kap! Maar wat wil je, met Nederlands enige NH kniktrekker.
Fendt 930 Vario met een Kverneland LB 100 zesschaar ploeg van de Johannes Kerkhoven Polder in Woldendorp.
De Fendt 828 Vario met Kverneland LB 100 vijfschaar ploeg is inmiddels op de kopakker aan het wachten.
Ford 7700 met een Baas voorlader en strovork van akkerbouwbedrijf Van der Ven uit Woldendorp.
New Holland T9.560 kniktrekker met een Amazone Centaur 4001-2 Super cultivator van Van der Ven.
De enigste New Holland kniktrekker in Nederland en waarschijnlijk ook de zwaarste trekker in ons land?
Helaas stond de combinatie stil omdat het te nat was.
Ondanks de nattigheid was de ploegcombinatie wel aan het werk. Hier op een perceel koolzaadstoppel.
Massey Ferguson 8670 Dyna-VT met een Quicke Q88 voorlader en achtschaar Lemken Vari-Diamant ploeg.
Case IH Magnum MX 270 met een Marcel Peterse bouwvoorlichter en Kverneland NG-S 101 rotorkopeg van akkerbouwbedrijf Zijlker uit Midwolda.
REACTIES
Is dat echt nodig, zo'n beest voor een cultivator van "slechts" 4mtr., 'k denk maar aan al die kilo's op de ondergrond of is het een loonwerker met andere zware taken voor het beestje? Wel mooi, spijtig geen actie foto's. Blijkbaar wel heel zware grond, hier in midden belgiƫ onvindbaar. Zijn die al aan't ploegen voor tarwe?
bij Hendriks in Rutten loopt er toch nog een NH T9040 met Kilverbak of is die inmiddels weer weg??
Cagri: Het is niet alleen de breedte maar ook hoe diep en snel rij je ermee. Hij zal hem vast goed kunnen hebben maar dat is misschien juist voordelig voor het brandstofverbruik? Dit is een akkerbouwbedrijf en de trekker staat alleen voor deze cultivator en een schijveneg. Grond is heel zwaar ja. De zwaarste kleigronden liggen in die regio (Oldambt).
@William: Nee die T9040 is nu al 2-3? Jaar weg alweer. Nu een T7.270 heeft ook pas hier op de site gestaan.
@William: Nee die T9040 is nu al 2-3? Jaar weg alweer. Nu een T7.270 heeft ook pas hier op de site gestaan.
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.