FOTO'S VAN CHRIS KONINGS I
Door Niels in Agrifoto Foto's, woensdag 3 september 2014 14:00
Ondanks zijn drukke schema wist ook Chris Konings deze zomer nog enkele plaatjes te schieten. Om te beginnen van het aardappels spuiten bij vaste klant Gert Klapwijk in Rockanje. Op een zonnige zomerdag zette hij de New Holland en Kverneland combi op de foto.
SpuitenGewasbescherming wordt in de volksmond toch nog steeds gif spuiten genoemd. De discussie daarover zal wel eeuwig aan de orde blijven. Maar toch is het goed om te zien dat gewassen spuiten goed samen kunnen gaan met de wetten voor natuurbescherming, zoals hier tijdens het aardappels spuiten. De diverse plaatsen waar gespoten moest worden, liggen bijna allemaal in waterrijke natuurgebieden, waar bijzondere planten groeien en een grote variƫteit aan vogels voorkomt.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.