Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Jack Steeghs

Zaterdag 13 december 2008

Denken we aan foto's van het maïs hakselen dan komen er bij de meeste direct twee namen boven. Martin Holland en Jack Steeghs. Van deze laatste fotograaf zien we deze keer op Agrifoto een serie foto's. Dit keer de oldtimer sectie met niet het meest nieuwe en glimmende materiaal maar mooie klassiekers aan het werk bij boeren zelf.

foto

Maïs hakselen met een New Holland 2305 hakselaar en NH TM met Record silagewagen van enkele veehouders uit Bassevelde in het Belgische Meetjesland.

foto


foto

John Deere met Record silagewagen.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Loonbedrijf Luc Willems uit Ertvelde eveneens bezig in het Meetjesland met een Claas Jaguar 880 en een Case International CVX met Dewa silagewagen.

foto


foto

Samen met een M.A.N 6x6 vrachtwagen met Dewa silagewagenopbouw.

foto


foto


foto


foto


foto

Een veehouder uit het Belgische Beerse aan het hakselen met een zeldzame New Holland 1900 van de eerste generatie.

foto

International 745? met een enkelas silagekipper.

foto

IH met Mengele opraapwagen.

foto


foto


foto

Belarus MTZ 50 (Workmaster)? met een zelfbouw enkelas kipper.

foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.