Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 20-4 III
Vrijdag 18 mei 2018 Delen
Zoals in de vorige NOP-fotoserie al te zien was rijden er heel wat trike trekkers rond. Dat is ook in deze serie merkbaar. Van een mooie Deutz-Fahr tot 2 indrukwekkende Valtra's die samen op 1 perceel bezig waren. Er was genoeg te beleven!
Deutz-Fahr DX 4.31 trike met Sicma E.R.S 3000 rotorkopeg en verkruimelrollen van akkerbouwer Corné Schouten uit Espel.



Case IH Maxxum 5150 met een Cappon zaaibedbereider, waar een Nordsten Lift-O-Matic zaaimachine op is gebouwd, Rumptstad Terracompactor en Tulip Roterra rotorkopeg van akkerbouwbedrijf Ketelaar uit Espel.
Valtra N3 met Maschio rotorkopeg en Gruse pootmachine.
John Deere 6610 met Awemak Ozyrys schijveneg.
Valtra N154 met een Lely Roterra rotorkopeg en 4 schaar Lemken Juwel 7 ploeg met Cappon snedemixer van Menting Bloembollen uit Espel.
Valtra N143 met neuswiel en Breviglieri rotorkopeg van akkerbouwbedrijf Muller uit Espel.
Ook de uien worden op het perceel gezaaid met een soortgelijke combinatie.
Valtra N143 met neuswiel, Steketee cultivator en Agricola Italiana 3m uienzaaimachine.
Advertentie
Reacties
Niels wat is het doel van die nordsten zaaimachine voorop ?
@Danny: Bedankt.