Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 26-3 II
Dinsdag 03 april 2018 Delen
Mts van Nieuwenhuyzen - BiddinghuizenWarmonderhof - DrontenVeenstra - BiddinghuizenPiet Tolhoek - DrontenDogterom - Lelystad
Toon 5 items meer
Nog meer akkerbouwers die suikerbieten en uien aan het zaaien waren in deze tweede en laatste fotoserie van maandag 26 maart. Even was het weer gunstig om dat te doen, al hield het lang niet overal over. We zien een diversiteit aan machines.
John Deere 3050 met een 18 rijïge Hassia bietenzaaimachine van akkerbouwer Henk Knoop uit Lelystad.
De zaaimachine is nieuw gekocht door loonbedrijf Breure uit Swifterbant. Het is één van de eerste 18 rijïge exemplaren die Hassia begin jaren 70 bouwde.
Even verderop worden eveneens bieten gezaaid.
Hier door een New Holland TS 100 met Accord Monopill S 12 rijïge bietenzaaimachine van akkerbouwbedrijf Dogterom uit Lelystad.
Fendt 818 Vario met koppensneller, Maschio rotorkopeg en Kverneland Accord Miniair Nova precisiezaaimachine van akkerbouwbedrijf Van der Es uit Lelystad.
John Deere 6150R met Kverneland CLI bouwvoorlichter, Breviglieri rotorkopeg en Accord Pneumatic DL zaaimachine van biologisch akkerbouwbedrijf Mts. van Nieuwenhuyzen uit Biddinghuizen.
Hier worden kopakkers met gras ingezaaid.
Fendt 312 Vario, van de Warmonderhof uit Dronten, met een Vicon Monozentra bietenzaaimachine van akkerbouwbedrijf Veenstra uit Biddinghuizen.
Tot slot het zaaien van uien bij akkerbouwer Piet Tolhoek in Dronten.
Door een Deutz-Fahr Agrotron K420 met VSS Agro Frontbedbereider, Kverneland NG-M 101 rotorkopeg en Miniair Nova precisiezaaimachine.
Advertentie
Reacties
wat is de afstand tussen de rij in nederland ? Hier bij mij (tiense suikerfabriek) vooral 45cm, zelf zit ik op wel 50cm
Niels , aan de Meeuwenweg in Oostelijk Flevoland , is een akkerbouwer die afgelopen jaar op 45 cm. heeft gezaaid .
[..] Oh interessant! Weet je ook waarom? Omdat er 5 rijen in 2,25m passen misschien?
inderdaad, zal wel de reden zijn, is net zo bij de 1.8 meter die veel Franse en Belgische landbouwers nog steeds hanteren.
Denk wel dat je die 30cm minder meteen integraal mist bij het doorsteken