Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 27-10 I

Donderdag 14 december 2017

Na de bollenactie in Zuid-Holland gaan we met hetzelfde thema verder in Flevoland. Ook daar werd eind oktober druk gewerkt. We zien 2 verschillende bedrijven bezig met ploegen, frezen en het planten van tulpen. Dat betekent flink wat trekkers op het land.

foto

We beginnen met het onderploegen van groenbemester.

foto

Door een Claas Ares 577 ATZ met Kverneland EG 100 4 schaar ploeg van akkerbouwbedrijf Evers uit Lelystad.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Fendt 516 Vario met een Struik hakenfrees van Gebr. Reus Tulpen uit Hoogkarspel.

foto

De tulpen werden geplant door een Fendt Farmer 411 Vario met voorlader, plantdak en Pink Innovation 'The Pink Planter' nettenplanter.

foto


foto


foto


foto

New Holland T7040 met Lemken Juwel 8 4 schaar ploeg van akkerbouw- en loonbedrijf Witkop uit Swifterbant.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

John Deere 6410 met MX T10 voorlader.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

John Deere 8345RT met een Celli messenfrees en AVR Ge-Force 6m hakenfrees van loonbedrijf Hopmans uit Wieringerwerf.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Ook hier wordt er geploegd en land klaargelegd voor het planten van tulpenbollen.

foto

Een gehuurde John Deere 6215R, van dealer Kraakman Perfors, met Lemken Juwel 8 5 schaar ploeg van Hopmans.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

niewiem
15-12-2017 07:28 uur
Wij hebben ook een JD 8345 RT nieuw gekocht enkele jaren geleden maar die heeft smalle aandrijfwielen. Hij heeft al eenstel rupsen van binnenuit opgevreten maar noch de dealer noch JD geven thuis. Hoe kunnen ze het bedenken ?:s
  • Reageer
  • Quote
Niels
15-12-2017 08:44 uur
Je ziet ook wel verbredingsringen Ed. Misschien is dat een oplossing? Bel anders eens met Kraakman, de Noord-Hollandse JD dealer. Eigenlijk alle rupstrekkers in Nederland komen bij hun vandaan. Zij specialiseren erin.
  • Reageer
  • Quote
charel
15-12-2017 21:34 uur
Inderdaad, zij bouwen ook frontaftakas op
  • Reageer
  • Quote
Niels
16-12-2017 09:31 uur
charel schreef
Inderdaad, zij bouwen ook frontaftakas op
Op de nieuwste 8RT gaat dat niet meer, dan moet het hydraulisch.
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.