Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Agrarische Dagen Someren 2008 en meer
Dinsdag 09 december 2008 Delen
Niek Arkestijn voorzag ons van een fotoserie die hij nam tijdens de agrarische dagen in Someren die dit jaar zijn achtste editie kende. De bezoekers kregen ruimschoots informatie over de laatste nieuwtjes in de agrarische sector en ook waren er veel demonstraties te zien. Niek stuurde ons ook nog een fotoserie van het maïs hakselen bij hem in de buurt.
De organisatoren van de Agrarische Dagen Someren kijken met volle tevredenheid terug op een geslaagde beurs. De vele bezoekers konden overal informatie vinden over de nieuwste ontwikkelingen op agrarisch gebied en door het volgen van de demonstratierondes kregen ze uitstekend in beeld wat dat in de praktijk van alle dag kan inhouden. De deelnemers aan de beurs waren na afloop lovend over de publieke belangstelling, zo'n 14.500 mensen bezochten de afgelopen twee dagen de beurs, en waren zeer te spreken over de manier waarop de organisatie de problemen van de overvloedige regenval op vrijdag hadden aangepakt. De overvloedige regen had er voor gezorgd dat de landbouwmachines vrijdag diepe sporen trokken in de drassige bodem. Ondanks dat was het terrein zaterdag weer goed begaanbaar gemaakt, al waren klompen, werkschoenen of laarzen aan te bevelen. 's Zondags vroeg was het terrein nog zo bewerkt, dat de sporen van vrijdag waren weggewist en iedereen met droge voeten de binnen en buitenstands kon bezoeken." Bron: www.agrarischedagensomeren.nl

New Holland TVT met een Kaweco silagewagen van loonbedrijf Sonnemans uit Someren-Heide.

Aan het hakselen samen met de NH FR hakselaar van loonbedrijf Nooijen uit Milheeze.



John Deere 6920 met een Farmax spitmachine van loonbedrijf M. van den Tillaar uit Someren-Heide.




























En loonbedrijf Sonnemans die we op de agrarische dagen ook al zagen is hier bezig op een perceel maïs met het 'echte' werk. Voor het transport waren er onderandere twee NH TVT's, een 145 en 155 aanwezig met beide een Kaweco Radium 45 silagewagen.

Hakselen met een NH FX 60 hakselaar met 8 rijige maïsbek en een NH/Ford 8970 met Kurstjens 3 assige silagekipper.













Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.