Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Erik Koolhof - 14, 15 en 16-3

Maandag 20 maart 2017

Afgelopen week was er overal in het land actie te bespeuren. Mest injecteren, ploegen, een zaaibed maken en zaaien uiteraard. In Flevoland maakte Erik de nodige foto's. Daarvan zien we nu het eerste deel, met veel gevarieerde combinaties.

foto

Onderwerken van een grasgroenbemester bij akkerbouwbedrijf De Zeeuw uit Emmeloord/Nagele.

foto

Met een Fendt 820 Vario en Amazone Catros+ 5001 schijveneg.

foto


foto


foto


foto


foto

New Holland T6040 met Lemken Vari-Opal 7 drie schaar ploeg van akkerbouwbedrijf H.M Bom uit Nagele.

foto


foto


foto


foto


foto

Massey Ferguson 5612 Dyna-VT met een Schouten Ideal mesttank en Spider zodebemester.

foto


foto


foto


foto

John Deere 6920 met Agrisem Disc-O-Mulch schijveneg van akkerbouwbedrijf De Clerck uit Lelystad/Swifterbant.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Veel lichte grond wordt nu geploegd.

foto

Zoals hier, bij akkerbouwbedrijf Eising in Lelystad, met een MF 7616 Dyna-VT en Vogel & Noot vier schaar ploeg.

foto


foto


foto


foto


foto

De loonwerkers draaien overuren om overal mest te injecteren. Hier in Swifterbant is loonbedrijf M. Verhoef uit Nijkerk bezig.

foto

Met een Claas Axion 810, met Tjalma frontttankhaspel en sleepslangbemester.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Het lossen van een schip met vermalen asfalt langs het Ketelmeer, door aannemersbedrijf F.L. Liebregts uit Middelbeers. Het transport wordt door Jan Bakker uitgevoerd. Dit materiaal wordt gebruikt om een 'fundering' mee te maken voor een nieuwe weg die wordt aangelegd in Dronten. Het lossen gaat met een Hitachi EX800BE rupskraan.

foto

New Holland T7.200 met Joskin Tetrax mesttank en zodebemester van melkveebedrijf Bosma uit Lelystad.

foto


foto


foto


foto

Case IH Puma 145 met Sicma klepelmaaier en Evers Dulmen schijveneg van Custers-Akkerbouw uit Biddinghuizen.

foto


foto


foto


foto

Niet alleen drijfmest wordt uitgereden, ook vaste mest. Hier is loonbedrijf Fa. Beekman uit Vaassen bezig.

foto

Met een Deutz-Fahr Agrotron 6190 TTV en Tebbe breedstrooier.

foto


foto


foto


foto


foto

Fendt 722 Vario met Schouten Cobra slangenhaspel en Spider sleepslangbemester van loonbedrijf Breure uit Swifterbant.

foto


foto


foto


foto


foto

NH T7.220 Blue Power met Schouten slangenhaspel en pompwagen.

foto

JD 6150R met twee Lemken Kompaktor zaaibedbereiders van akkerbouw- en loonbedrijf De Bruycker uit Dronten.

foto


foto


foto


foto

Een imposante Steyr 6160 CVT met Steketee Combirol en Supersprint van akkerbouwbedrijf Willemsens uit Biddinghuizen.

foto


foto


foto


foto

Fendt Farmer 308LS Turbomatik met Vicon Monozentra bietenzaaimachine.

foto

Ook in Flevoland worden de eerste suikerbieten aan de grond toevertrouwd.

foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

KeesdeNood
20-03-2017 17:15 uur
Mooie serie Erik hier was niet zoveel beweging.
  • Reageer
  • Quote
Rijpma
21-03-2017 10:23 uur
Weer een hele verzameling Erik, nog weinig stof op de trekkers.
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.