Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Georg Oeding IV

Dinsdag 14 maart 2017

Zomer en herfst wisselen elkaar af in deze Duitse serie van Georg. Zomer in de vorm van het stro persen met een bijzondere machine. Daarnaast, eveneens zonnig, de oogst van korrelmaïs met een witte Claas Lexion 670 op rupsen van een bekend bedrijf.

foto

Geen trekker maar een agrotruck in de vorm van deze Mercedes Agro Mover 2051 AK, omgebouwd door het Duitse bedrijf Paul. Hij is speciaal voor de landbouw ontwikkeld.

foto

Helaas had zowel de truck als de pers een probleem toen Georg kwam voor foto's.

foto

De truck was op demo bij MG Freckenhorst uit Warendorf. Die maakt de klus af met hun Massey Ferguson 7724 Dyna-VT voor de Claas Quadrant 3200 grootpakpers.

foto


foto


foto


foto

De boer staat te wachten met zijn Case International 844N met Älo Quicke 450 voorlader.

foto


foto

Voorop hangt nog een Lemken bandenpakker om het strozwad plat te drukken zodat het niet onder de trekker stroopt.

foto


foto

Het N-type (Niedrigkabine) zie je niet veel.

foto


foto


foto


foto

Verder met herfstfoto's tijdens de oogst van korrelmaïs. Deze beer staat vast te wachten om in actie te mogen komen.

foto

Terwijl Lohnunternehmen Zumbrink uit Sassenberg aan het dorsen is met een Claas Lexion 670 Terra Trac en Conspeed 8-75 FC kolvenplukker.

foto


foto


foto


foto

De boer cultiveert de stoppel met een Fendt Favorit 824 en AgroXX Avaterra 5.0 schijveneg.

foto


foto


foto


foto

Fendt 711 Vario met overlaadwagen.

foto


foto

Fendt 936 Vario met twee Conow HW wagens.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Mercedes Actros 1832 met Schmitz kiptrailer.

foto


foto


foto


foto

Na het dorsen wordt de stoppel eerst geklepeld.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

KeesdeNood
14-03-2017 19:36 uur
Wederom een prachtige serie Georg, maar ik vraag me af of dat stro niet veel had stropen onder die mercedes truck.
  • Reageer
  • Quote
Erik_Koolhof
15-03-2017 11:48 uur
Wunderbare reportage Georg
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.