Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 11-11 I

Zaterdag 14 januari 2017

De elfde van de elfde was een schitterende, bijna zwoele, herfstdag. Onder een heerlijk zonnetje zien we in de NOP hoe suikerbieten werden gerooid door een drietal Valtra's en een Edenhall rooier. Ook wordt er volop geploegd en tarwe gezaaid.

foto

We beginnen met het rooien van suikerbieten, onder prachtige omstandigheden, bij akkerbouwbedrijf Buijsrogge in Emmeloord.

foto

Gerooid werd er door een Valtra N121, met Edenhall 343 loofklapper en een drie rijïge Edenhall 623 wagenrooier. Ernaast een Valtra 8150 met Jan Veenhuis kipper.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

En een Valtra 6250 met Jan Veenhuis kipper.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

De kopakkers en een doorsteek zijn vooraf door de loonwerker gerooid met een bunkerrooier. Dat kost met de getrokken rooier ruim een dag tijd.

foto


foto


foto


foto


foto

John Deere 6130R met een Lemken Juwel 8 vijf schaar ploeg van akkerbouwbedrijf Scholtens Marknesse VOF uit Marknesse.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

New Holland 8160 met een Lemken vier schaar ploeg van akkerbouwbedrijf Brasser uit Marknesse.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Vervolgens werd er tarwe gezaaid door deze NH/Ford 6640 met een Rabe Werk rotorkopeg en Amazone D9 3000 Special zaaimachine.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.