Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 6-9 I
Dinsdag 25 oktober 2016 Delen
Ook deze fotoserie werd gemaakt in de NOP. We beginnen met een AVR Puma aan het pootgoed rooien. Vervolgens zien we een bijzondere oranje gekleurde nieuwkomer in het veld en wordt op de naastliggende kavel gekilverd door een dikke Steyr.
Pootgoed rooien voor landbouwbedrijf Schutte in Nagele.
Gerooid wordt er door een AVR Puma + II, van loonbedrijf De Rijke uit Nagele. Ernaast een Valtra N143 met Areco S-Line L700 kipper van Schutte.
De tweede combinatie die meereed is identiek.
Demo Kubota M7151 Premium KVT, van dealer ML Service uit Emmeloord, met Lemken Rubin 9 schijveneg van biologisch akkerbouwbedrijf Mts. Van der Woerd uit Tollebeek.
Weer eens wat anders dan groen-geel, blauw of rood in de polder.
.jpg)
De zware 5m schijveneg is geen probleem voor deze viercilinder.
.jpg)
.jpg)
Hier stond spinazie waar vervolgens groenbemester wordt gezaaid.
.jpg)
.jpg)
Op de kavel ernaast is Van der Woerd bezig met kilveren. Dat gebeurt met een combinatie van collega-bioboer Eilander uit Nagele. Een Steyr 6205 CVT met Agra kilverbak.
Advertentie
Reacties