Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 9-8 I
Vrijdag 09 september 2016 Delen
Wanneer de combines hun werk niet kunnen doen zijn er genoeg andere werkzaamheden om te tackelen in augustus. Dat zien we in deze serie wel. Bijvoorbeeld kilveren, door loonbedrijf Buijert, biologische aardappelen rooien en woelen.
Op een perceel waar tulpenbollen stonden is loonbedrijf Buijert uit Kampen aan het kilveren.
Dit gebeurde voor akkerbouwbedrijf Stegeman-Priem in Biddinghuizen, die op de achtergrond zichtbaar is.
Op de naastliggende kavel is het bedrijf bezig met pootgoed rooien.
Fendt 920 Vario met Bos kilverbak.
Met twee combinaties schiet het wel op.
De tweede is een strakke Fendt 930 Vario met 6m brede Bos kilverbak.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Combinatie loonbedrijf Corné Vinke/Breure uit Swifterbant rooit biologische aardappelen voor Van Woerden uit Biddinghuizen. Dat gebeurt met een van de Dewulf RA3060 bunkerrooiers.
Uienland lostrekken door een Deutz-Fahr Agrotron TTV 630 met Evers Forest XL cultivator van akkerbouwbedrijf Stegeman-Priem.
Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.