Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 3-10 IV

Zondag 20 december 2015

Om te beginnen zien we in deze laatste serie van 3 oktober nog enkele beelden van het maïs hakselen. Dat gebeurde met twee speciale proefveldmachines. Vervolgens zien we een tweetal MB Trac's in de uien en ook een Amac ZM2 is daarmee bezig.

foto

Snijmaïs proefvelden hakselen door een Fendt 415 Vario met Kemper Champion hakselaar en monsterapparatuur van KWS uit Duitsland.

foto

Deutz-Fahr Agrotron 115 MK3 met een Veenhuis silagekipper.

foto

Op het perceel waren twee machines bezig.

foto


foto


foto


foto


foto

Fendt 415 Vario met Kemper Champion 2200 hakselaar en Haldrup monsterapparatuur.

foto


foto

New Holland T6030 met Bijlsma Hercules silagekipper van melkveebedrijf Scholman uit Dronten.

foto


foto


foto


foto


foto

Uien opladen door een MB Trac 800 met Amac F2 uienlader en MB Trac 1000 met Schuitemaker kipper van akkerbouwer L. Topper uit Dronten.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

En nu met een Fendt Favorit 512C met Bijlsma Hercules 1700 kipper van akkerbouwbedrijf Van Gastel uit Ens.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Fendt Favorit 510C met Veenhuis kipper van Van Gastel.

foto


foto

Loonbedrijf Heyboer uit Biddinghuizen is uien aan het opladen met een Amac ZM2 voor akkerbouwbedrijf Bakker uit Swifterbant. Hun John Deere 6620 met Veenhuis kipper rijdt onder de afvoer.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Bart79
20-12-2015 19:51 uur
Mooi hoor dat MB trac duo!
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.