Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 3-10 I
Maandag 14 december 2015 Delen
Weevers - Swifterbant/ZeewoldeSiebenga-Langendoen - Swifterbant de Jong - SwifterbantWitkop - Swifterbant
Toon 4 items meer
3 oktober was wederom zo'n prachtige herfstdag. We beginnen met een Grimme bunkerrooier, die bezig was aardappelen te rooien. Vervolgens gaan we de uien in, waar een heel team van Fendt en twee New Holland's bezig waren met rooien, laden en woelen.
Valtra 6750 met Beco Super 1200 kipper van melkveebedrijf Lekkerkerk uit Swifterbant.
Hier worden consumptieaardappelen gerooid.
Door deze John Deere 6430, van akkerbouwbedrijf Pol uit Swifterbant, met een gehuurde Grimme SV 260 bunker-verstekrooier van dealer Weevers uit Swifterbant.
Fendt 415 Vario met een Holaras loofklapper en 1.50m uienrooier van akkerbouwbedrijf Siebenga-Langendoen VOF uit Swifterbant.
Aan de andere kant van dit perceel worden de eerder gerooide uien ondertussen opgeladen.
Door een Fendt Farmer 309Ci met nieuwe Samon uienlader van Siebenga-Langendoen.
Fendt 714 Vario met Veenhuis kipper.
Waar de uien weg zijn wordt direct gewoeld door deze Fendt 722 Vario met Evers diepwoeler van melkveebedrijf De Jong uit Swifterbant.
New Holland T7040 met Beco Super 1800 kipper van akkerbouw- en loonbedrijf Witkop uit Swifterbant.
Ondertussen komt de tweede combinatie van Witkop aangereden. Een NH T7030 met Beco Super 1800.
Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.