Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Maarten Suykerbuyk I
Zaterdag 31 oktober 2015 Delen
Loonwerker Herman Michiels uit Booischot (B) zagen we tijdens een eerder serie in actie met zijn Claas Jaguar 900 naast het imposante Fendt machinepark. In deze serie hakselt het bedrijf met een demo NH FR500, net over de grens in Essen. Maarten fotografeerde dat.
Op 24 oktober is loonwerker H. Michiels uit Booischot bezig een perceel maïs te hakselen op Essen-Hoek.
Fendt 820 Vario met Schuitemaker Rapide 155 dubbeldoelwagen van melkveehouder Johan van de Keybus uit Kalmthout. Voor dit bedrijf werd ook de maïs gehakseld.
De vreemde eend in de bijt bij het loonbedrijf. Een Massey Ferguson 7616 Dyna-VT met Dezeure Silocruiser silagewagen.
De demo hakselaar is een New Holland FR500 met acht rijïge maïsbek van dealer GeJaCo uit Herenthout.
Fendt 927 Vario met een drie assige Dezeure silagewagen.
Naast deze demo werd ook met deze machine gehakseld omdat de eigen hakselaar kapot stond nadat er een RVS bout in was gekomen. Sabotage in de maïs.
Fendt Favorit 824 Turboshift met Record silagewagen.
Fendt 930 Vario met Dezeure drie asser.
En de laatste combinatie is een Fendt 820 Vario met Dezeure Silocruiser.
Advertentie
Reacties