Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Dingeman Langestraat
Donderdag 29 oktober 2015 Delen
Nu het binnen de melkveehouderij draait om efficiënt melken en maximaal rendement per koe is een beter gehalte of extra liters merk een welkome aanvulling. Mts. Langestraat uit Abbenbroek (ZH) investeerde dit jaar daarom in de verwerking van voerbieten, als extraatje voor de koeien.

Een Case 621B shovel van loonbedrijf Den Bakker uit Hellevoetsluis kuilt de gesneden voerbieten in samen met snijmaïs die tegelijkertijd werd gehakseld.

Tegelijk met het inkuilen worden de voerbieten gesneden en over de kuil verdeeld door deze Deutz-Fahr Agrotron K90 met Holaras bietenbak van Mts. Langestraat uit Abbenbroek.

De hoop voerbieten naast de kuil. Deze zijn vooraf eerst gereinigd.


De speciale bak kan negentig graden kantelen om de bieten op te scheppen. Vervolgens worden ze onderin vermalen en versnipperd.

De machine werd dit jaar aangeschaft om voerbieten efficiënt te kunnen verwerken en in grote hoeveelheden tijdens het inkuilen.

De bak wordt ook stationair gebruikt om bieten te vermalen.




Ford 8240 van melkveebedrijf 't Mannetje uit Rockanje met een Peecon silagekipper van Den Bakker. Voor dit bedrijf werd er ook ingekuild.

Het bietenteam weer thuis. Achter de trekker een Gebo bietenreiniger die dit jaar is aangeschaft om de voerbieten te kunnen reinigen.
Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.