Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 4-9 I

Vrijdag 24 oktober 2014

Twee heel verschillende 'oogstteams' zien we tijdens het opladen van uien in Flevoland. We beginnen met de bekende Valtra's van De Minderhoudhoeve in Swifterbant. In Dronten zien we vervolgens een aantal prachtige Fords en New Hollands in actie.

foto

Valtra 8950 Intercooler van akkerbouwbedrijf Van der Eijk uit Swifterbant met een Amac AXL2 uienlader van dealer Van Engelen uit Swifterbant.

foto


foto


foto


foto


foto

Valtra T? met een Joskin Trans-Space 22000 TRC kipper.

foto


foto


foto


foto

Valtra T202 met een Joskin Trans-Space 22000 TRC kipper.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

En dan gaan we naar een heel ander oogstteam. Hier zijn een New Holland TS 115 met Amac F2 uienlader en Ford 7700 met BAV? kipper uien aan het opladen in Dronten.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

NH TS 110 met een Keulmac loofklapper en Amac VRU uienrooier was verderop op het perceel bezig.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Ford 7000 met een Miedema Prestige 105 kipper.

foto


foto

Ford 8210 met Miedema Prestige 105 kipper.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.