Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Herman Deuling XIX

Zaterdag 26 april 2014

Voor deze negentiende voorjaarsreportage van Herman moeten we terug naar 27 maart. We zien hoe er land wordt klaargemaakt voor aankomend seizoen en hoe enkele gewassen de grond in gaan. Om te beginnen met lelies en vervolgens suikerbieten.

foto

John Deere 6830 met een Farmax Rapide 300 spitmachine en Accord kouterbalk, hier niet in werking, van akkerbouwbedrijf Schutte uit Tweede Valthermond.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Steyr 6150 CVT met Kverneland Accord fronttank, een nieuwe Farmax LRP 300 spitmachine en zelfbouw pakkerrol van loonwerker Benny Mulder uit Ter Apel.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Case IH MXM 120 Pro met Stoll Robust F51 voorlader, Wifo palletvork en aanhanger voor de aanvoer van de kisten met leliebollen van Mts. Deuring uit Nieuw Weerdinge.

foto

Massey Ferguson 5455 met bollenplanter van Burger Bloembollen uit ‘t Zand.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Valtra Valmet 6400 met een Accord Monopil SE bietenzaaimachine van akkerbouwbedrijf Mencke uit Barger-Compascuum.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.