Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 25-11

Vrijdag 27 december 2013

In deze volgende fotoserie, genomen op 25 november, gaan we naar de Hoeksche Waard toe. In deze regio wordt het gewas knolselderij geteeld. We zien twee bedrijven de knollen rooien, beide op een andere methode. De eerste met een twee fase systeem en de andere met een bunkerrooier.

foto

MB Trac 1000 met Wifo rubber schuif en waterwagen van akkerbouwbedrijf Gebr. den Hartigh uit Klaaswaal.

foto


foto

New Holland TM 120 van Benjamin Biesheuvel met een Franquet CDN 900 bietenlader en Case IH Maxxum 5150 Plus met Brimont kipper van Den Hartigh.

foto


foto


foto


foto


foto

Claas Arion 430 met een Stoll Profiline FZ 45.1 L voorlader en Mullié T-18 QS kipper van Jan van Bergeijk uit Piershil.

foto


foto


foto


foto


foto

MB Trac 1000 met een Herriau ontbladeraar en Gilles bietenrooier van Den Hartigh.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

John Deere 7710 met Brimont kipper.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Fendt 820 Vario met Beco Maxxim 2000 kipper van Novifarm uit Numansdorp.

foto


foto


foto

Holmer Terra Dos T1 bietenrooier van loonbedrijf Breure uit Klaaswaal en NH TM 120 met Beco Maxxim 2000 kipper van Novifarm.

foto

Ook hier wordt knolselderij geoogst.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Fendt 415 Vario met Peecon haakarm carrier en een vracht vol spruitjes van Van Oers United uit Ridderkerk.

foto

NH TS 110 met rubber schuif en waterwagen van Novifarm.
Advertentie

Reacties

Bart79
27-12-2013 22:59 uur
Mooie foto's Niels! Prachtig die MB met twee fase rooier.
  • Reageer
  • Quote
egbert1999
27-12-2013 22:59 uur
volgens mij is die axion 430 een arion 430:s
  • Reageer
  • Quote
Niels
28-12-2013 18:43 uur
Bedankt Bart, dat was zeker mooi om te zien.

Egbert: Je hebt gelijk ja moet Arion zijn.
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.