Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Chris Konings II

Dinsdag 26 november 2013

Niet alleen maïs moet worden gehakseld maar ook zaten er nog genoeg aardappelen in de grond. Zo ging Chris mee bij het aardappels rooien bij telers Klapwijk en Tol. Daar fotografeerde hij de eerste spannende rondjes van het perceel.

Aardappelen rooien (1)

Het weer was goed. De grond reed goed en alles draaide zonder al te veel problemen. Voor alle zekerheid werden de kleine Fendt en de International maar aan elkaar gekoppeld. Vanuit de cabine bij Arlee volgde ik het rooiproces in de eerste rondjes.

foto

Fendt 820 Vario met Grimme loofklapper en GV 3000 rooier met ernaast een New Holland TM 120 met Mullié T-22 QS kipper van Gert Klapwijk uit Rockanje.

foto

International 1056xl van Arlee Tol uit Rockanje met Fendt Farmer 307LS en Miedema HST 130 kipper van Klapwijk.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Koen
26-11-2013 18:52 uur
Die fendt heeft geen 4wd of wel?
  • Reageer
  • Quote
Niels
26-11-2013 18:58 uur
Nee alleen extra grote banden voor meer ruimte onder de as. Deze trekker spuit ook spruitkool.
  • Reageer
  • Quote
koekkoek
29-11-2013 17:04 uur
waarom zetten ze die International niet gewoon voor de kar?
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.