Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Herman Deuling XVI
Zaterdag 22 juni 2013 Delen
In deze fotoserie van Herman Deuling zien we onder andere John Deere, Valtra, Fendt en Steyr trekkers in actie. Zij zijn druk met aanaarden van aardappelen, gewasbescherming in de aardappelen en dumper werk bij de N366 in Musselkanaal.
Akkerbouwbedrijf Blanken uit Ter Apel was zijn aardappelen aan het aanaarden met een John Deere 6310 en Broekema schoffel/aanaardbalk.
Aardappelen spuiten met een Valtra N101 en Dubex Mentor, met 40 meter spuitboom, van akkerbouwbedrijf Manning uit Kopstukken.
Grond dumperen met een Fendt 718 Vario en Jan Veenhuis JVZK gronddumper van loon en grondverzetbedrijf Wolken uit Schoonebeek. De Volvo EC210 CL rupskraan is van Van Der Flier uit Winschoten.
Fendt 818 Vario met Jan Veenhuis JVZK gronddumper.
Fendt 820 Vario met Miedema 1610 dumper van grondverzetbedrijf Algron uit Nieuw Buinen.
Steyr 6140 CVT met CHD fronttank en SLM schoffelbalk aan het aardappelen aanaarden. Indien nodig kan er vloeibare meststof worden toegediend. Deze combinatie is van akkerbouwbedrijf Jansema uit Sellingen.
Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.