Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 18, 19 en 20-7
Zaterdag 18 augustus 2012 Delen
Rijko - HelmondBreure - SwifterbantERF B.V. - LelystadDams - Zundert van Eijck - Alphen de Waard - Biddinghuizen/Zeewolde
Toon 6 items meer
Een fotoserie vol erwten deze keer. Eerst zien we loonbedrijf Nijssen aan het modderen op Goeree-Overflakkee. Ook daar was het soms een strijd om de erwten van het land te krijgen en moest een extra machine worden bijgehuurd. Vervolgens zien we loonbedrijf Breure aan het werk in Almere met drie Ploegers. Daar was het gelukkig een stuk droger.

John Deere 6230 met zijlenwagen.


Nog een JD 6230 met zijlenwagen en oogstband.

JD 6100 met zijlenwagen en fronttank.


Deutz-Fahr AgroPrima 4.31 met grondschuif.


Een omgebouwde JD 5460 hakselaar met Lely schijvenmaaier van loonbedrijf Van Driel uit Goudswaard aan het graszaad maaien.






PMC 979-CT van loonbedrijf Nijssen uit Mijnsheerenland.


New Holland T7060 sleeptrekker.

Servicewagen.

NH TM 190 met een Peecon CARgo 18000 kipper.


NH T6080 met een Peecon CARgo 18000 kipper.


PMC 979-CT nummer twee.











Een bijgehuurde FMC 979-AT van Rijko uit Helmond.




Twee Ploeger EPD 530 erwtendorsers van loonbedrijf Breure uit Swifterbant aan het biologische erwten dorsen bij ERF B.V in Almere.





Een NH TS135A Plus met Beco Super 1000 hoogkipper van Breure lost bij een Volvo FH truck van Dams uit Zundert.





JCB Loadall 541-70 Agri Super verreiker van ERF B.V.

Blinkende Mercedes Actros 3344 van Gebr. van Eijck Transport uit Alphen.


Ploeger EPD 530 van loonbedrijf De Waard uit Biddinghuizen/Zeewolde.










Advertentie
Reacties
Om de erwten te kunnen dorsen moet de machine in alle richtingen vlak staan. Hiervoor steunt de bovenbouw op het chassis op een aantal hydraulische cilinders. Om bijvoorbeeld gemakkelijk onderhoud te kunnen doen of de machine te reinigen is het bij de meeste modellen mogelijk de machine schuin te zetten om overal goed bij te kunnen. Vandaar dat op sommige foto's de machines zo schuin hangen volgens mij.
Mooie serie Niels.