Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 8-5
Zondag 17 juni 2012 Delen
Op een grijze 8 mei zien we nog foto's van verschillende werkzaamheden die tussen de buien door plaatsvonden. Er werd kunstmest gestrooid, nog wat pootgoed ging de grond in, land klaargemaaid voor mais, en gezaaid, en als laatste het spuiten van tulpenbollen.

Case International 745xl met een Amazone ZA-U 1001 kunstmeststrooier van Arjan Steendijk uit Heijningen.




John Deere 6830 met een Baselier FF 310 frontfrees en Kverneland Underhaug 3100 aardappelpoter.

Hier wordt pootgoed van het ras Fontane gepoot.


Bijvullen bij een New Holland TS110A met BAV kipper en Cermax 350 onderlosser van akkerbouwbedrijf Haverkamp uit Stampersgat.








Case IH 1056xl met een bandenpakker en Kongskilde triltandcultivator.










Valtra N141 met een Kuhn Venta TF 702 fronttank en acht rijige Monosem NG Plus 3 maiszaaimachine van loonbedrijf Gebr. Bogers uit Steenbergen.








Deutz-Fahr Agrotron K110 met een Rau Phoenix B30 veldspuit, met 33m bomen, van landbouwbedrijf Kavelaars uit Dinteloord.









Advertentie
Reacties