Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Erik Stolk

Maandag 19 maart 2012

Nadat al het grasland inmiddels wel bemest is kunnen de loonwerkers zich gaan richten om de tarwe. Erik Stolk fotografeerde loonbedrijf Gebr. Varekamp in actie met hun New Holland en sleepslangbemester tijdens het injecteren van een van de eerste percelen tarwe.

foto

Fendt 930 Vario met een Systeem Baars/Roelama pompwagen van loonbedrijf Gebr. Varekamp uit Tinte en een truck van Vakutrans uit Helvoirt.

foto


foto


foto


foto

New Holland T7030 met een Schouten Cobra slangenhaspel en Baars/Roelama sleepslangbemester.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Fendt 815 Vario met een Systeem Baars slangenhaspel.
Advertentie

Reacties

ChristiaanWageveld
19-03-2012 14:05 uur
Mooie foto's maat!:)
  • Reageer
  • Quote
IH844
19-03-2012 15:31 uur
Zeer mooie foto's. Wordt dit dikwijls gedaan, sleepslangbemesten in de tarwe?
Is de tarwe dan niet te veel beschadigd door het bemesten of valt dat wel mee?
  • Reageer
  • Quote
erikstolk
19-03-2012 16:28 uur
hierzo worden haast alle tarwe bemesten met sleepslang tarwe worde nie beschadigd na paar dagen zie haast nie dat ie er doorheen heeft gereden
  • Reageer
  • Quote
jwvdst
19-03-2012 20:08 uur
het sleepslangen zorgtt ervoor dat de tarwe ook nog beter uit stoelt
  • Reageer
  • Quote
Co
19-03-2012 22:36 uur
Door het sleepslangen wordt de tarwe een beetje gekieteld en gaat het meer uitstoelen. Het wordt als het ware gestimuleerd door het sleepslangen.
Dat geldt alleen als het niet te nat is, als je het dan kapot rijdt, heeft het alleen een negatief effect.
Cambridge rollen doen in principe hetzelfde als wat de bemester doet. Alleen bij een cambridge breng je geen mest in de grond.
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.