Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Jan Dekker II

Donderdag 19 januari 2012

Na de foto's van het bietenrooien in loonwerk ook nog een serie foto's van andere werkzaamheden in Polen afgelopen seizoen. Zo zien we het poten van aardappelen met drie combinaties, persen van stro met vijf machines en het rooien en opladen van uien en aardappelen, allemaal in Polen.

foto

New Holland TM met een Kverneland Underhaug aardappelpoter aan het vullen bij een NH TM met VGM kipper. De trekkers en machines zijn van akkerbouw- en loonbedrijf Decopol uit Strzelin.

foto

NH T5070 met een Grimme GL 34T aardappelpoter.

foto

Met twee machines achter elkaar.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Een NH T7000 en T6000 leggen het land klaar met Sicma kopeggen.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

John Deere rupstrekker met Horsch overlaadwagen en JD 7030 met vrachtwagen trailer van een ander bedrijf.

foto

Twee Claas Lexion 600 combines.

foto

Twee NH T7000's met NH BB9000 persen.

foto

TM's aan het stro laden.

foto


foto


foto


foto


foto

NH, Krone en Hesston persen.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

NH T5000/TLA met Grimme DL uienlader en NH T7000 met VGM kipper.

foto


foto


foto


foto

NH T5070 met Holaras loofklapper en uienrooier.

foto


foto


foto

NH TM met Kverneland Rau veldspuit.

foto

Lossen van spruiten.

foto

Nieuwe Ploeger AR-4B aardappelrooier.

foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

ArjanAssen
19-01-2012 21:53 uur
Mooie foto´s Jan.

Die foto´s van dat poten zijn op dat stuk bij het spoor voorbij de suiker fabriek of niet? Daar hadden we toen ook die rooi demo een paar jaar geleden. Dat stuk loopt een mooi eind beneden. Hoe ist verder in Polen alles rustig?

Groeten Arjan
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.