Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Ewout Booij III
Zondag 16 oktober 2011 Delen
Mooijaart - RockanjeGKB - BarendrechtLeo Kooiman - Rhoon van der Linden - RhoonGroeneboom - BarendrechtPiet de Reus - RhoonArie Barendrecht - RhoonVoshart - Numansdorp
Toon 8 items meer
We gaan verder met het rooien van suikerbieten en aardappelen in deze derde serie van Ewout. Rondom Barendrecht zien we loonbedrijf Breure in actie met hun Holmer bietenrooier. Ook maakte Ewout foto's van werk op het land 's avonds. En dat levert altijd aparte plaatjes op.

John Deere 6620 met een Miedema Prestige 125 kipper van akkerbouwbedrijf Zwaal uit Barendrecht.




New Holland T6080 met een Veenhuis kipper van loonbedrijf Breure uit Klaaswaal.




Holmer Terra-Dos T2 bietenrooier.






Deutz-Fahr met schuif van Mooijaart uit Rockanje. Hiervoor werden ook de bieten gerooid.





















JD 7530 met een Herder maaiarm van de GKB uit Barendrecht.






Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal

Case International Maxxum 5140 met een Veenhuis kipper van Leo Kooiman uit Rhoon en een Case IH 856xl van loonbedrijf Van der Linden uit Rhoon met Grimme DL 1500 aardappelrooier.



Samen met een Massey Ferguson 6130 met Miedema kipper van Groeneboom uit Barendrecht.






JD 6020 met een AVR loofklapper en Grimme DL 1500 van Piet de Reus uit Rhoon en een NH TM 120 met Miedema HST 150 kipper van Arie Barendrecht uit Rhoon.





Ook melkvee- en loonbedrijf Voshart uit Numansdorp is nog 's avonds bezig. Er wordt een perceel mais gehakseld.

Het hakselen gebeurde met een JD 6750 hakselaar. Drie JD trekkers reden mee. Twee met een Miedema silagekipper en een met een Veenhuis kipper.



Advertentie
Reacties