Resultaat 1 van 4 getoond

MMHS 2007 deel IX

Zondag 30 november 2008

Nog een deeltje maïs hakselen met Martin Holland in de MMHS 2007. Verschillende loonwerkers uit België zijn er te zien die allemaal weer ander materiaal gebruiken om de maïs oogst binnen te halen. Martin Holland was er dus weer snel bij om alles op de foto te zetten.

foto

Loonwerker Guido Segaert uit Snellegem aan het hakselen met een John Deere 7700 samen met JD trekkers en Dewa silagewagens.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Claas Jaguar 860 met Kemper bek van loonbedrijf Germonpre uit Diksmuide-Leke samen met JD en Mc Cormick trekkers en Record silagewagens.

foto


foto


foto


foto


foto


foto

Jaguar 860 met MAN vrachtwagen, of 'camion' zoals de zuiderburen dat noemen van loonwerker Raf Neyt uit Lembeke.

foto


foto


foto


foto

Zoon Dirk Neyt met een Jaguar 900 Speedstar en MAN trucks.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Loonwerker Patrick Soete uit Zande-Koekelare met een nieuwe Jaguar 890 Greeneye met Orbis 600 bek en New Holland trekkers met Dezeure silagewagens.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Loonwerker Walter Claeys uit Ursel met een Jaguar 870 en Massey Ferguson 8130 met KVH silagewagen.

foto


foto

MF 8130 met Ova silagewagen.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.