Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 29-5 en 3-6
Zondag 18 juli 2010 Delen
van Driel - GoudswaardHenry Ravestijn - NumansdorpCees Schaap - Numansdorp de Ronde - HeinenoordMolenaar - Stad aan 't Haringvliet
Toon 5 items meer
Eind mei en begin juni was het eindelijk rustig op het akkerbouwbedrijf. Alleen de spuit bleek nog druk bezig. Voor de 'grote' droogte was het dus redelijk stil. Toch zagen we eind mei nog enkele veldspuiten aan het werk. Gelukkig was het op 3 juni iets drukker.

Pootaardappelen spuiten met een Agrifac ZA 2700 veldspuit met 39m brede spuitbomen van akkerbouw- en loonbedrijf Gebr. van Bergeijk uit Zuidland.




Suikermais zaaien bij biologisch akkerbouwbedrijf De Biostee in Zuid-Beijerland met een New Holland T6060 Elite van De Biostee en Monosem NG Plus maizaaimachine van loonbedrijf Van Driel uit Goudswaard.





John Deere 7810 met dieplader van loonbedrijf Van Driel.


Cebeco ZA 3333 veldspuit met 33m spuitbomen van Henry Ravestijn uit Numansdorp.











Spruiten spuiten met een Zetor Proxima 6421 Special en Dubex Mentor veldspuit met 39m spuitbomen van akkerbouwbedrijf Schaap uit Numansdorp.









Doperwten spuiten op 3 juni met een claas Ares 656 RZ en Rau Phoenix C50 veldspuit met 45m brede bomen van akkerbouw- en loonspuitbedrijf De Ronde uit Heinenoord.











Een nieuwe Agrifac Condor veldspuit met 39m brede bomen van akkerbouwbedrijf Molenaar uit Stad aan 't Haringvliet.










Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.