Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Rene Bosch II
Dinsdag 08 juni 2010 Delen
In de tweede fotoserie van René Bosch kijken we eerst nog even bij het eerste bedrijf, Mts. Bolk, om erna nog even verder te gaan bij het eigen melkveebedrijf waar eind mei de eerste snede gras werd gemaaid, geharkt en gehakselt.

Massey Ferguson 6475 Dynashift met Trima +4.0P voorlader en balenklem van Mts. Bolk uit Tweede Valthermond.






De balen gaan op een 7 meter lange Krone aanhanger.


Kunstmest strooien met de MF 6475 en Vicon pendelstrooier.






MF 6160 met Jumbo 8,5m en Krone 7m aanhanger en de MF 6475 met een 8m aanhanger en Krone 8m wagen.





Maaien op het eigen melkveebedrijf met een Deutz-Fahr Agrotron 100 en Krone AM 283cv maaier.






D-F Agrotron 100 met een Claas Liner 780L hark.







Het gras wordt gehakselt door loonbedrijf Stuut uit Jonkersvaart/Zevenhuis met een Krone Big X 500 en John Deere 7810 met Joskin Silo-Space 20/40 silagewagen.








Ook reed er een JD 6910S met Joskin Silo-Space 20/40 silagewagen mee.











Op de kuil staat een Werklust WG18E shovel met Holaras kuilverdeler.












Met een O&K L6 Serie B mini shovel worden de kantjes naar binnen getrokken.


En als het gras er dan eindelijk af is wordt er direct weer kunstmest gestrooid voor een tweede snee. Hier de D-F Agrotron 100 in actie met een Amazone strooier.



Advertentie
Reacties
maar dat telt dan wel voor 2 he
= 6m te lang
en leren mensen eigenlijk nooit uit hun fouten
een baal voordroog mag niet in de hefinrichting hangen terwijl men over straat rijd (volgens de wet) in februarie hebben 5 mensen het leven verloren door een boer met balen in zijn hef hij zag de fietsers niet en reed er gewoon over
maar wat je zegt klopt nie helemaal ; met kilveren hadden we er een dichte bak voor