Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Chris Konings II

Maandag 26 april 2010

Na het zaaien van de bieten en uien gaan ook de spruiten alweer in de grond. De oude oogst is nog maar net weggewerkt of de boeren zijn alweer druk bezig met oogst 2010. Bij een oude bekende, Leen van de Polder, fotografeerde Chris op een koude ochtend het planten.

Een paar dagen voordat Leen met het poten van zijn spruitenplanten zou beginnen belde hij mij op. We hadden afgesproken dat ik bij die eerste plantjes aanwezig zou zijn om de hele cyclus van de spruitte kunnen volgen. Een straffe noordooster maakte het toch aardig koud, die vroege ochtend in de Sint Annapolderin Rockanje. Maar het licht was prima en de sfeer uitstekend. Wat wil je? Wie zit er nou spruiten te plukken vanaf een Ferrari! Een kleine 96.000 plantjes, lichtgroen tegen de zon afstekend, stonden klaar om in de grond gestopt te worden. Langzaam maar zeker begonnen de lijnen zich in het land af te steken. Het heeft wel iets, dat jonge grut in de grond, op weg naar de eerste pluk over een half jaar.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

casepowercase
26-04-2010 20:40 uur
en dan moet je weer in januari in de kou alle spruiten plukken :p
  • Reageer
  • Quote
chriskonings
26-04-2010 21:55 uur
al eerder....... in september !!!!
En als je dan 4 velden met elk 100.000 stokken hebt...............en je doet het in je uppie...................!
  • Reageer
  • Quote
ErnstJan
26-04-2010 22:53 uur
...... dan ben je even bezig :p
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.