Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Open dag: 100 jaar Melse Maljaars
Zondag 06 juli 2025 Delen
Een 100-jarig bestaan is bijzonder en dus bij uitstek een moment om stil te staan bij het heden en verleden. Dat deed loon- en verhuurbedrijf Melse Maljaars uit het Zeeuwse Aagtekerke op 28 juni. Kees ging kijken naar het machinepark dat stond uitgestald.
Op 27 en 28 juni organiseerde het bedrijf een open dag ter ere van hun 100 jarig bestaan. Best bijzonder als loonbedrijf, want lang niet ieder bedrijf is het gegund. Het bedrijf werd in 1925 opgericht door Jaap Melse.
Onder de gieken van 2 Liebherr mobiele kranen hing het welkomstbord.
Het was flink druk de zaterdag.
Aandacht voor de kinderen in de schuur...
... en de historie. Veel machines uit de beginperiode, zowel voor paardentractie als trekkers. Hier een Nuffield Universal Three met Thermaenius combine.
IH Farmall Super BMD.
Deutz.
Een vlasplukker.
Geen standaardmachine maar een zgn. kantenplukker waarmee de randen van het perceel gedaan konden worden.
Fordson Super Major met Atlas kraan.
John Deere 6130R met Accord fronttank, Lemken kopeg en zaaimachine.
Een nieuwe Vervaet Q-serie bietenrooier van de nieuwe serie.
Naast agrarisch loonwerk heeft het bedrijf inmiddels een grote aannemers- & verhuurtak.
Een jonge toekomstig verkoper.
En een toekomstig kraanmachinist onder toeziend oog van zijn vader.
Ook aan de inwendige mens werd gedacht. Het was er wel weer voor!
New Holland CX820.
Dutch Dragon EC 9045 snipper combi achter een Fendt.
JD 6175R met NH Bigbaler.
JD T660.
JD 6155R met Lely maaiers.
Deutz-Fahr TopLiner 4075 HTS.
NH BB960A.
Advertentie
Reacties