Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Dennis van der Ent
Maandag 18 mei 2009 Delen
Dennis van der Ent van loonbedrijf van der Ent uit Poortugaal stuurde ons enkele foto's van de werkzaamheden die zij met hun Fiat trekkers uitvoeren zoals frezen en zaaien.

Voor Dura Vermeer moest er een stuk 'buisleidingstraat' worden gefreesd en ingezaaid met gras. Omdat het stuk in totaal 12 hectare groot is werd ervoor gekozen om de oude Howard frees te gebruiken. Deze 5m brede machine is eind jaren tachtig aangeschaft en is vermoedelijk afkomstig van de Ambachtsheerlijkheid Cromstrijen. Wegens gebrek aan werk is de frees ongeveer tien jaar geleden in een hoek belandt, tot één week geleden. Samen met de Fiat 130-90dt vormen ze een mooi span.





Het gras zaaien gebeurde met een Fiat Winner F115 met Lely kopeg en Saxonia A201 zaaimachine. De trekker is later voorzien van een turbo door de dealer waardoor er een chrome uitlaat op is gezet.




Baggeren in Spijkenisse vorig jaar met een Atlas 1604 rupskraan.

Advertentie
Reacties