Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Openingsshow Abemec Biddinghuizen 2023
Maandag 27 november 2023 Delen
Vrijdag 24 november opende de nieuwe vestiging van Abemec Biddinghuizen officieel zijn deuren. Ook op de 25e werd er show gehouden. Met veel Fendt trekkers en allerhande machines van o.a. Agrifac, Lemken, Krone, Miedema, Ecorobotix, Imants en meer was er genoeg te zien.
Bij de ingang een Agrifac Condor Endurance generatie II met 54m boombreedte.
De vestigingen van Abemec in Dronten en Zeewolde zijn gesloten en voor de Flevopolder is er 1 nieuwe vestiging op het industrieterrein van Biddinghuizen gekomen.
Lemken ploegen een een Naïo Orio robot.
Uiteraard was er het nodige Fendt-materiaal aanwezig.
Fendt 211 Vario met Steketee IC-Light.
Fendt 728 Vario met Lemken Zirkon rotorkopeg en Miedema Structural MS 4000.
Fendt 314 Vario met Steketee IC-Light.
Agrifac Condor V.
Fendt 211V Vario met KWH portaalspuit.
Fendt 700 Electric Vario met Beco Super 1800 kipper.
Verstopt tussen de nieuwste modellen deze mooie Fendt 930 Vario met een Lemken Solitair 23+ fronttank, Imants spitmachine en Solitair kouterbalk.
Fendt 724 Vario ONE met Krone BigPack 1270 VC.
Fendt 516 Vario S4 met Berti Dual 300 klepelmaaier en Struik Varix hakenfrees.
Same Silver W 95 met fronttank en Ecorobotix Ara spotsprayer.
Toch een kleine knipoog naar het verleden. Cebeco vestigde zich in Dronten met een mechanisatiebedrijf en later ook in Zeewolde. Toen begin jaren 90 de bedrijven werden geprivatiseerd werd het Van Arendonk Mechanisatie. Per 1-1-2019 heeft Abemec dit bedrijf overgenomen. Cebeco was destijds Same importeur en dealer.
Imants krukasspitmachine.
En de nodige roterende spitmachines.
Miedema stortbak en kistenvuller.
De spotsprayers zijn populair. Heel was bedrijven gaan komend seizoen aardappelopslag en onkruid te lijf met deze machines.
Fendt 930 Vario Gen 7.
Een opvallende Fendt 211V Vario bij de ingang.
Weidemann 1160 shovel en Airmix voermengwagen.
De 7, 5, 3 en 2-serie.
De Lemken Thulit wiedeg, voor het eerst in Nederland?
Fendt 516 Vario Black Beauty met Lemken kunstmeststrooier.
Agrointelli Robotti.
En Farmdroid robot.
Advertentie
Reacties