Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Ryan Baker I
Dinsdag 28 april 2009 Delen
Ook in het Oosten van Engeland is het de afgelopen tijd weer druk geweest met de werkzaamheden. Erwten zaaien, kunstmest strooien, ontstenen en aardappels poten het is allemaal in deze serie foto's te zien.

Erwten zaaien met een Challenger MT765 met Väderstad Rapid A600S zaaimachine.

Manitou MLT 630 120 Turbo verreiker.



Case International Puma 155 met een Kongskilde Triple K cultivator.




Erwten zaaien met een Case IH STX 430 Quadtrac met Väderstad Rapid A600S zaaimachine.





Claas Ares 577 ATZ met een Accord Ferrag 20.02 Turbo Spreader pneumatische kunstmeststrooier.





John Deere 6430 met een Grimme Colt 88 ontstener.




JD 6920 met Richard Western kipper en vijzel.

SAM Lowline 3000 met een 24m brede Rauch kunstmeststrooier.




Ontstenen met een New Holland TS 115 en T6030 met Grimme Combistar CS 1700 ontsteners.

De aardappels worden gepoot door een JD 6630 met Standen Big Boy H300 pootmachine en Team Sprayer.


Advertentie
Reacties
And thanks Niels!
Thanks!
And thanks Niels!
Can you tell me why you dig the stones out, and where all the stones go, after you dug them out?
[..]
Can you tell me why you dig the stones out, and where all the stones go, after you dug them out?
the dig them out because it would brake the machines when harvesting the stones are left on the side of the bed
de stenen worden uit de grond gehaald omdat de machines anders zouden kunnen kapot gaan wanneer men rooit
de stenen komen gewoon tussen de bedden te liggen omdat ze daar niet in de weg liggen voor het rooien
It is also easier for harvest as then only the potatoes are picked out by the harvester
verder mooie foto's
Ryan: The Dutch people wonder why you don't cart all the flint and stones away instead of chucking them back on the field as, in their eyes, you will have to pick them up again next time you grow a root crop.
jaja maar niels als ze nu die stenen gewoon helemaal afvoeren ben je er naar een paar jaar toch wel vanaf of niet
verder mooie foto's
bij ons zeggen ze altijd "grond leeft" en dat is ook zo de grond zal altijd proberen om stenen naar boven te duwen dus je kan er eigenlijk bijna nooit vanaf geraken en het wegvoeren kost weer geld en mensen en machines de beste oplossing is nog altijd om het gewoon tussen de rijen te leggen en inderdaad ieder jaar daar eens over te gaan met een machine
Stones help with the structure and help the soil hold moisture!