Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Erik van den Berg
Zondag 26 april 2009 Delen
Ook in Canada is het voorjaar weer losgebarsten. Iets later als in Nederland maar dat zijn ze gewend. Op 'de farm' van de familie van den Berg wordt er kunstmest gestrooid en gecultiveerd.

Challenger MT965B (510 pk) met een 40 voets (11m) brede International cultivator en pakker.

New Holland T7040 met TL 850 voorlader en een Valmar 500 12m brede kunstmest strooier. De trekker is voorzien van John Deere Auto Trac 2 GPS.

Bijvullen met een NH TS 115 met Peecon CARgo 18000 kipper en Brandt vijzel. De vijzel wordt aangedreven door een benzinemotor.

De nieuwe trekker. Een Fendt 936 Vario 'Black Beauty' met Peecon kipper. Onder de trekker zitten achter Trelleborg 900/60/42 banden en voor 710 banden.

De NH T7040 ditmaal met een andere, Mobility, kunstmest strooier. De strooier is gehuurd van Viterra Crassy Lake en strooit 15m breed bij een rijsnelheid van 8,5 mijl per uur.

Het land wordt na het kunstmest strooien direct gecultiveerd omdat het anders vervliegt.


Het cultiveren van aardappelland. Hier zal binnenkort tarwe gezaaid worden.




Advertentie
Reacties
zo te zien aan die fendt hebben ze daar ook veel last van stof.