Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Thijs van der Stelt
Zondag 29 maart 2009 Delen
Zien we normaal foto's van akkerbouwbedrijf Straver uit Almkerk dan komen deze vaak van Ben van Oosterhout. Deze keer zorgde Thijs van der Stelt voor de foto's en fotografeerde het land klaarleggen en zaaien van uien.

Het uienland wordt klaargelegd met een John Deere 6610 met Franquet Synchrospire, Rumptstad pakker, Kverneland kopeg en eg van akkerbouwbedrijf Straver uit Almkerk. De uien worden gezaaid door een JD 6420 met nieuwe Orietta zaaimachine van loonbedrijf Verschoor uit Almkerk.

De nieuwe machine is aangepast zodat hij hydraulisch de breedte tussen de bedden kan verstellen voor de spuitsporen. Dit is tegenover het oude zaaien een stuk gunstiger want toen moest er een gang worden overgeslagen om die later met één element te zaaien zodat er twee bedden kwamen te vervallen. Dit scheelt natuurlijk enorm in de tijd.








Advertentie
Reacties
Heeft die bestuurder het vertrouwen van het gps nog niet gewonnen?
Omdat hij zijn markeur nog uit heeft......