Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 24-3 I
Donderdag 07 april 2022 Delen
Na Swifterbant volgt deze fotoserie uit de omgeving van Lelystad. Opnieuw zien we een oldtimer bezig met het zaaien van suikerbieten. Modern(er) materiaal is er voor het zaaien van de uien. Bijzonder is ook de strooicombinatie van Transmefo.
Nieuwe John Deere 6120M, van RentNoord, met Agricola Italiana uienzaaimachine van loonbedrijf Breure - De Waard.
Deze huurtrekker wordt in het zaaiseizoen ingezet en is luxe uitgerust met VF-cultuurbanden en rtk-gps.

JD 6150R met omgebouwde Tebbe breedstrooier van Transmefo uit Putten.

Hier wordt gips gestrooid om de bewerkbaarheid van de kleigrond te verbeteren. Daarnaast voorkomt het ook verkitten van de grond door de aanwezigheid van wormen.
Laden door een Doosan 160WV mobiele kraan.


Akkerbouwbedrijf Koops uit Zeewolde zaait uien bij collega Van Renselaar in Lelystad met een Valtra M120 en Agricola Italiana uienzaaimachine.
Deutz-Fahr Agrotron M620 met Franquet Synchrospire en Steketee Supersprint van akkerbouwbedrijf Mts. De Winter uit Lelystad.
Een mooie David Brown 885 met Kleine Uni Corn 3 zaait de suikerbieten.
Advertentie
Reacties