Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 5 en 11-8

Woensdag 25 augustus 2021

Voor wie geen genoeg kan krijgen van 'de 760' hebben we goed nieuws. Ook in deze fotoserie komt hij nog aan bod naast een veel nieuwere Lexion 430. Een week later zien we een nieuwe Lexion 6800 Terra Trac van Blitterswijk Agro aan het werk.

foto

Nogmaals de Massey Ferguson 760 van Stichting Polderpioniers, nu op een ander perceel van De Minderhoudhoeve.

foto


foto


foto


foto


foto

Terwijl het op veel plekken regende kon in Swifterbant gewoon gedorst worden. Voor de machine hangt een 20 voet (6 meter) maaibord.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

De Claas Lexion 430 Evolution met C600 maaibord van de Minderhoudhoeve uit Swifterbant.

foto


foto

Valtra T202 met Joskin Trans-Space 8000/27 TRC150.

foto


foto


foto

De 760 in de achtervolging.

foto


foto

Enkele dagen later op 11 augustus zien we, na hervatting van de oogstwerkzaamheden, Blitterswijk Agro uit Biddinghuizen aan het werk.

foto

Met hun nieuwe Claas Lexion 6800 Terra Trac met een 770 Vario maaibord.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Dewulf RA3060 van akkerbouwbedrijf Hanse uit Biddinghuizen. Hier werd voor biologisch landbouwbedrijf De Zonneboog in Lelystad gerooid.

foto

Het bedrijf was zelf stro aan het persen met hun Fendt 516 Vario en Kuhn VB 2295.

foto


foto


foto


foto

New Holland TX 32 van landbouwbedrijf Ruiter Agro uit Biddinghuizen.

foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.