Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Ronald Pekkeriet - 2-6 I

Vrijdag 02 juli 2021

Exact een maand gaan we terug in de tijd voor een reportage van de eerste snede gras. Om te beginnen met loonbedrijf Broeze uit Nijverdal die 2 JD 6R's inzette. Dan een 'youngtimer' Claas Jaguar 860 van melkveebedrijf Brinks uit Rijssen.

foto

Allereerst loonbedrijf Broeze uit Nijverdal. Dit bedrijf was aan het gras inkuilen met een John Deere 6195R met Krone ZX 400 GD dubbeldoelwagen.

foto


foto

Op de bult een JD 6155R met Holaras kuilverdeler.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto



Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal

foto

Even verderop zien we melkveebedrijf Brinks uit Rijssen aan het hakselen. Dat doen ze in uitdagende omstandigheden in natte veenachtige gebieden. Een natte schoen/sok tijdens het foto's maken was dan ook niet te voorkomen.

foto

Er werd gehakseld met een Claas Jaguar 860 en New Holland T6-serie met Schuitemaker Rapide.

foto


foto


foto


foto

Massey Ferguson 7480 Dyna-VT met Schuitemaker Siwa 140.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

En een Claas Ares met Veenhuis silagewagen.

foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.