Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 9 en 13-4
Woensdag 28 april 2021 Delen
Smit - SwifterbantSchulte - SwifterbantBergsma Drain - TerkaplePeter Priem - Swifterbant van Beem Agro - ZeewoldePPO Lelystad - Lelystad
Toon 6 items meer
Nog meer foto's gemaakt bij WUR Open Teelten in Lelystad tijdens deze reportage. Deze keer op het 'grote' landbouwbedrijf. Bij akkerbouwers elders in de omgeving werd ondertussen ook op het land gewerkt. Enkele dagen later een klein NOP-uitstapje.
In de vorige fotoserie zagen we de biologische tak van WUR Open Teelten (Broekemahoeve) en de Boerderij van de Toekomst. Tot slot nog het gewone groot-landbouwbedrijf waar eveneens uien werden gezaaid. Eerst land klaarleggen met een John Deere 7820 en 2 Lemken Kompaktors.
Van Beem Agro uit Zeewolde zaaide de uien.
Een JD 6320 met fronttank en Agricola Italiana 6,75m brede zaaimachine.
In een eerdere serie zagen we Bergsma Drain uit Terkaple draineren met hun kettinggraver. Hier was de sleufloze drainagemachine bezig om enkele buizen de grond in te drukken.
Wintertarwe spuiten door akkerbouwer Peter Priem uit Swifterbant.
Met zijn Massey Ferguson 6480 Dynashift en CHD veldspuit.
Deutz-Fahr Agrotron 6190 TTV Warrior met Tulip Multiterra 450 H en Roterra 452-45 H van akkerbouw- en loonbedrijf Schulte uit Swifterbant.
Fendt 313 Vario S4 met Ovlac Mini 8-schaar ecoploeg van akkerbouwbedrijf Smit uit Swifterbant.
Loonbedrijf Breure - De Waard uit Swifterbant/Zeewolde injecteer mest met een Fendt 724 Vario S4 Black Beauty met Schouten Cobra dubbel slangenhaspel en Spider sleepslangbemester.
Loonbedrijf Buijert uit Kampen voerde de mest aan.
Advertentie
Reacties
helemaal mee eens. zulke sukkels moeten ze direct het spuitbewijs afnemen. zij verpesten het voor de rest.
Erg heftige reactie, als er op door mij gemaakte foto's zo werd gereageerd zou ik ze niet meer in durven sturen.
En als het waterschap kwaad wil kunnen ze aan de hand van deze foto de boer alsnog op de bon slingeren. Ik heb bewust voor deze heftige reactie gekozen om de knuppel in het hoenderhok te gooien en reactie`s los te krijgen. En dat is dus gelukt. Ikzelf heb ook zo een minder jonge spuit en het lukt mij goed om die 50 cm aan te houden. Kwestie van opletten.
Met vriendelijke groet: Frans