Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Ronald Pekkeriet - 8 en 13-5
Vrijdag 12 juni 2020 Delen
Voor de fotoserie van week 24 gaan we terug naar de eerste snede gras, zoals door Ronald vastgelegd. Om te beginnen legde hij de hakselploeg van loonbedrijf Lindeboom uit Dalfsen vast. Verder spotte hij 3 opraapwagen-combinaties aan het werk.
We starten op 8 mei. Nabij Dalfsen fotografeerde Ronald hoe loonbedrijf Lindeboom - uit diezelfde plaats - bezig was met hakselen. Hun New Holland FR9060 werd bijgestaan door een NH T7050 en T7070, beide met Dezeure Silocruiser silagewagens.
Op 13 mei was er op dit perceel in Lemelerveld genoeg actie te beleven. Het gras was gekocht door een melkveebedrijf tussen Ommen en Mariënberg. Een enkele reis van 30 kilometer. Daarom werden 4 combinaties ingezet om het gras te vervoeren. Om te beginnen de Steyr Terrus 6270 CVT met Krone ZX 470 GD van loonbedrijf Zandman uit Beerze, die met nog een combinatie meereed.
De tweede combinatie was van loonbedrijf Bremmer uit Bergentheim. Zij hielpen mee met een John Deere 6230R en Pöttinger Torro 8010 Combiline.
Tot slot reed ook melkveebedrijf Hemstede uit Beerze mee. Zij gebruikte een Deutz-Fahr Agrotron 6185 TTV met Krone MX 370 GD.
Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
Advertentie
Reacties
Er zijn nog geen reacties toegevoegd.