Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Ronald Pekkeriet - 7-5
Vrijdag 05 juni 2020 Delen
Inkuilen met ruig materiaal. Ronald legde loonbedrijf Bouwhuis vast die met een Fendt 939 en Schuitemaker Rapide rijden. Bijzonder is de schuifas onder deze wagen. Bij loonbedrijf Reimink doen ze dat anders. Daar rijden de Dewa's in hondengang.
Om te beginnen de Fendt 939 Vario S4 met Schuitemaker Rapide 7200 van loonbedrijf Bouwhuis uit Den Ham.
Bijzonder is dat de wagen van een schuifas is voorzien. Op de mesttanks van Schuitemaker wordt dit vaker toegepast.
Op de kuil stond een New Holland T7.245 met Holaras kuilverdeler en een kuilverdichtingswals in de fronthef.
Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
Een ander loonbedrijf uit Den Ham die Ronald vastlegde was Reimink. Zij waren aan het hakselen. We zien naast de Claas Jaguar 950 een Massey Ferguson 7724 met 3-assige Dewa silagewagen.
En een NH TVT 190 met Dewa silagewagen.
Het bijzondere aan deze wagens is dat ze in hondengang kunnen lopen. Daarvoor wordt de middelste as geheven.
Hier reed op de kuil een Volvo L70F shovel met Reck kuilverdeler.
Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal
Advertentie
Reacties
Klinkt als het idee van iemand die niet langer dan 5 seconden kan nadenken.
Wat is precies het argument achter het in hondengang laten lopen maar 1 as buiten werking stellen?
Klinkt als het idee van iemand die niet langer dan 5 seconden kan nadenken.
Het idee achter hondengang en schuifassen is minder insporing of 1 wiel per spoor.
Als ik de logica die hier word gebruikt doortrek is het ook beter de vooras van de grond te trekker met een topdrukcilinder zodat je niet 2 keer door hetzelfde spoor gaat:+)