Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Niels van der Boom - 23-7 I
Zondag 18 augustus 2019 Delen
de Clerck - Lelystad van Liere Landbouw - Dronten - SwifterbantRené Rienks - Swifterbant van Woerkom - Biddinghuizen
Toon 4 items meer
Op grofweg 23 juli werd het startschot gegeven voor de tarweoogst van 2019. In Flevoland was dat althans het geval. We zien twee John Deere CTS combines hun werk doen en om het groen te breken is er nog een opvallende rode combine te zien.
John Deere 6320 met Stronga Farmer BL700 kipper van akkerbouwbedrijf Smit uit Swifterbant.
Jarenlang vond de graanontvangst voor Profytodsd plaats op het voormalig terrein van Meijer in Swifterbant. Dit jaar was dat niet mogelijk, waardoor werd uitgeweken naar de buurman. Dit is het terrein van voormalig aardappelhandel Korteweg.
De tarwe werd vervolgens direct verladen naar de centrale opslaglocatie bij De Vries in Nagele.
Ook hier ligt een weegbrug bij.
Terug naar de combine voor een nieuwe vracht.
Cab corn voor de JD 9780i CTS van loonbedrijf Gebr. van Unen uit Emmeloord.
Snel lossen bij de Case IH Puma 170 CVX met Miedema Stronga BL850 kipper van akkerbouwbedrijf De Clerck uit Lelystad.
Voor de combine hangt een 622R maaibord.
Hier werd Graham wintertarwe voor de zaaizaadvermeerdering geteeld.
Te droge vrachten worden nog even bevochtigd met het haspel.
Voor veel chauffeurs is gps vandaag de dag onontbeerlijk.
Een elektrisch stuur functioneert ook prima.
JD 6630 met Miedema Stronga BL700 kipper.
We schakelen een generatie terug met deze 'originele' JD CTS met 825 maaibord van akkerbouwbedrijf Van Liere uit Dronten.
New Holland T7070 Blue Power, van René Rienks uit Swifterbant, met Beco Super 2200 kipper van Van Liere.
Ook bij akkerbouwbedrijf Van Woerkom in Biddinghuizen is de tarweoogst van start.
NH TS135A Plus met Beco Super 1200 kipper.
NH T6010 Plus met Cebeco kipper.
De Massey Ferguson 36 doet nog een rondje.
Wat dit jaar opvalt is hoe groen de tarwe nog is. Echter, de korrel is rijp en droog dus hij gaat eraf.
Advertentie
Reacties