Resultaat 1 van 4 getoond

Best bekeken in september

Dinsdag 02 oktober 2018

De eerste plaats gaat deze keer naar Groningen. Naar fotograaf Herman Deuling en naar loonbedrijf H. van Oosten. De fotoserie van hun opendag werd het best bekeken. Verder deden ook foto's uit het (bijna) buitenland het zeer goed.

Top 5 best bekeken fotoseries (logs) gedurende de maand september:

1: Plaats 1: Op 1 vinden we de reportage die Herman Deuling maakte van de opendag bij loonbedrijf H. van Oosten uit Meeden. Dit bedrijf bestaat 40 jaar en vierde dat uitgebreid.

2: Plaats 2: Geen opendag maar een show op plek 2. De Weuthen Kartoffeltag zien we, gefotografeerd door Piet Regnerus.

3: Plaats 3: En Piet mag ook de derde plaats op zijn naam schrijven. Een interessante serie uit Frankrijk deed het eveneens erg goed.

4: Plaats 4: De Zuid-Limburgse fotoseries van Ivo Jacobs scoren altijd goed. Dat was afgelopen maand niet anders. Mest en maïs zien we op plek 4.

5: Plaats 5: Hekkensluiter is een andere bekende naam: Jans Eising. Hij sluit de top 5 af deze keer met een mooie gemixte serie waar oldtimers en nieuwe machines elkaar afwisselen.
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.