FOTO'S VAN BART RIJNHOUT 15-3, 29-3 EN 3-4
Door bartrijnhout in Agrifoto Foto's, woensdag 9 april 2014 19:00
Land los trekken met een New Holland, uien zaaien met een Fendt en aardappelruggen frezen met een achtrijïge rijenfrees. Diverse werkzaamheden in de Noordoostpolder tijdens de mooie dagen die we afgelopen weken hadden.
New Holland TS 110 met een Cappon woelpoot van akkerbouw- en loonbedrijf Van Strien uit Espel.
Uien zaaien bij akkerbouwbedrijf Gebr. De Zeeuw uit Emmeloord/Nagele met een Fendt Vario 415 TMS met een eigenbouw fronttank en een Monosem uienzaaimachine.
Het land werd klaar gemaakt met een Fendt 724 Vario met koppensneller en een VSS Agro Zaaibedbereider.
Fendt 415 Vario BB met fronttank en Miedema Structural 4000 snarenbedpoter.
De avond valt en men gaat nog even door.
Claas Scorpion 7040 Varipower verreiker met Wifo kistenkantelaar.
Kisten met de poters worden aangevoerd door een Fendt 716 Vario TMS met een Agpro platte wagen met hydraulisch hefdak.
Fendt 936 Vario Black Beauty met VSS Agro Frontegalisator en een nieuwe achtrijïge AVR Ge-Force rijenfrees.
REACTIES
alleen maar zwarte Fendts, is daar een reden voor?
Bedrijfskleuren.
Wat is het nut of de zin van het eerst ruggen frezen en dan planten ?
Ik zie dat hier ook wel , maar dan is dat voor winterwortelen of witloof en dat wordt dan op de rug gezaaid .
Ik zie dat hier ook wel , maar dan is dat voor winterwortelen of witloof en dat wordt dan op de rug gezaaid .
Het grootste voordeel daarvan is volgens mij dat je onbereden grond in de rug hebt waar je in poot
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.