BEST BEKEKEN IN MAART
Door Niels in Website Nieuws, donderdag 3 april 2014 10:00
Met veel actie op het land is het natuurlijk niet moeilijk een mooie fotoreportage in elkaar te zetten. Deze top vijf wordt dan ook helemaal gevuld met zonnige foto's van de maand maart. Vooral de Veenkoloniën blijkt een populair gebied, zo blijkt, en ook foto's uit Polen doen het goed.
Top 5 best bekeken fotoseries (logs) gedurende de maand maart:1: Plaats 1: Op de eerste plaats deze maand een fotoserie van Ernst-Jan de Vries met foto's uit de Veenkoloniën.
2: Plaats 2: Op twee een gemixte serie met foto's uit Nederland en Polen van het voorjaarswerk in februari.
3: Plaats 3: Aardappelen poten en tweedejaars plantuien planten op het eiland Tholen staat op drie in deze serie van Leon Heijboer.
4: Plaats 4: Wederom een Poolse fotoserie op de vierde plek. Met allemaal foto's van een groot akkerbouwbedrijf in Zuid-Polen.
5: Plaats 5: Net als de eerste reportage is ook de vijfde gemaakt in de Veenkoloniën. Deze echter door Herman Deuling.
Altijd op de hoogte van het laatste nieuws? Volg ons op Twitter. Vergeet ons niet te liken op Facebook!
Zelf foto's insturen? Mail ze door naar info@agrifoto.nl. Hoe je foto's verkleind en opstuurd? Dat kun je hier vinden.
REACTIES
Er waren zeker geen foto's uit de oude doosch afgelopen maand
Laatst aangepast door: Hans op donderdag 3 april 2014 12:47.

Laatst aangepast door: Hans op donderdag 3 april 2014 12:47.
Hans schreef:
Er waren zeker geen foto's uit de oude doosch afgelopen maand
Zijn onderweg
Laatst aangepast door: Niels op donderdag 3 april 2014 19:21.

Zijn onderweg

Laatst aangepast door: Niels op donderdag 3 april 2014 19:21.
We hebben nog wel wat op voorraad maar gezien de aanvoer van voorjaarsfoto's schuiven we dit even op.
Oude doos foto,s voor het najaar bewaren

VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.