Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Denise Gielen - 7-9
Zaterdag 15 september 2012 Delen
Na een AVR vier-rijer, een Grimme twee-rijer, zien we in deze serie een stukje nostalgiek bij akkerbouwbedrijf Boudeling uit Swifterbant. Het eerstejaars pootgoed wordt gerooid met een Grimme één-rijige bunkerrooier. Verder zien we nog hoe het land losgemaakt wordt na het rooien.

De aardappelrooier klaarmaken met de Linde heftruck. Voor de Grimme HLS 750 eenrijer staat een John Deere 6310, allen van Piet Boudeling uit Swifterbant.


Even overleg plegen.











Voor de beide Keulmac kistenwagens staan een JD 6506 en een JD 6430.































Het aardappelland werd losgemaakt met een JD 8420T en een Cappon cultivator, ook afkomstig van Boudeling.








Advertentie
Reacties
hoeveel ha aardappelen heeft dit bedrijf wel
Hadden vroeger op de boerderij ook een grimme HLS750 maar hebben hem dan ingeruild voor de tweerijige variant. De capaciteit viel ons wat tegen en onze trekker was uiteindelijk zwaar genoeg om een tweerijer te trekken in normale omstandigheden.
@Danny: helemaal gelijk, beste garantie voor weinig selectiewerk.